Lajme

Gara e fansave në internet, kush po e përkrahë Hashim Thaçin e kush Albin Kurtin

Autori: Gazeta inFokus 14:18 | 26 March 2020

Trendit të formimit të grupeve në Facebook, në mbështetje të politikanëve së fundi i është shtuar edhe një grup i ri, shkruan Gazeta inFokus.

“Më presidentin” është një faqe e re e krijuar  që synon të bëjë bashkë të gjithë përkrahësit e njeriut më postin më të lartë në Republikën e Kosovës, Hashim Thaçit.

Qëllimi i formimit të kësaj faqeje siç thuhet është “për ta përkrahur dhe mbështetur por gjithmonë duke arsyetuar veprimet e tij.”

Ditë më parë në Facebook u kijua edhe grupi “Me kryeministrin” në mbeshtete të Albin Kurtit, shkruan Gazeta inFokus.

Kohëve të fundit po krijohen grupe te ndryshme ne Facebook duke i mbledhur simpatizantët e partive politike./Gazeta inFokus/

Image may contain: 2 people

Të tjera