Rozë

Fustani provokues i Zendayas në Paris, kombinim mode që e nxori ‘triumfuese’

Autori: Gazeta inFokus 12:43 | 04 October 2023

Kombinimi i modës i aktores së re amerikane, Zendaya, në tepihun e kuq të spektaklit të Louis Vuitton në Paris, mori titullin e ‘fitueses’ pasi u sigurua që të gjithë sytë të ishin tek ajo.

27-vjeçarja u shfaq në prezantimin e koleksionit të ri të markës Louis Vuitton e veshur me një fustan të bardhë të guximshëm me zinxhir të dyfishtë.

Fustani kishte një zinxhir të sipërm që tërhiqej deri në pjesën e poshtme të barkut, ndërsa pjesa e poshtme ishte e hapur deri në mes të kofshës.

-Advertisement-

Zendaya e kombinoi dukjen me taka, stoli minimaliste Bulgari që përfshinin mini vathë, byzylykë floriri dhe një unazë.Anëtarësohu në grupin e Infokus në Viber: GAZETA INFOKUS – VIBER – ANTARËSOHU

Dhe në grupin e Infokus në Facebook: GAZETA INFOKUS – FACEBOOK – ANTARËSOHU

Etiketa:
UNI-Universum International College ofron qasje në arsim global për studentët kosovar

Të tjera