Rozë

FOTOT: “Shqipe, të duam”, Bebe Rexhën e presin me flamur shqiptar në koncert

Autori: Gazeta inFokus 11:02 | 31 July 2023

Artistja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha është duke mbajtur këto ditë turneun e saj “Best F*n Night Of My Life” në disa vende të Evropës.

Ndërsa ka performuar para publikut gjerman, Rexha është pritur me entuziazëm të madh nga fansat në dalje të koncertit.

Ajo publikoi një video në InstaStory, ku mund të shihej se numër i madh fansash kanë pritur jashtë me dëshirën për ta takuar këngëtaren ose për të realizuar ndonjë fotografi me të.

-Advertisement-

Madje një fans shqiptar e ka surprizuar me flamurin kombëtar në duar, teksa i thotë “Shqipe, të duam zemër”.

Dhe ndërkohë 33-vjeçarja gjithashtu përgjigjet në shqip duke thënë “Të dua shqipe”.Anëtarësohu në grupin e Infokus në Viber: GAZETA INFOKUS – VIBER – ANTARËSOHU

Dhe në grupin e Infokus në Facebook: GAZETA INFOKUS – FACEBOOK – ANTARËSOHU

Etiketa:
BKT Kosova vlerësohet për herë të tretë "Banka e Vitit 2023 në Kosovë" nga The Banker

Të tjera