Lajme

Fotografi e tmerrshme ku Zaev shihet me gjak në kokë (Foto)

Autori: Gazeta inFokus 23:23 | 27 April 2017

Kryetari i LSDM-së, Zoran Zaev ka mbetur rëndë i lënduar në kokë dhe është parë duke dalë i lidhur me fasha në kokë për të ndalur gjakderdhjen, shkruan Telegrafi Maqedoni.

Zaev shihet me deputetin e LSDM-së, Dimitriev.

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI

Të tjera