Rozë

FOTO/ Karantina e Lauren Summer është “hot”!

Autori: Gazeta inFokus 15:10 | 25 March 2020

Lauren Summer, modelja amerikane, ka zgjedhur një mënyrë seksi për të kaluar izolimin për shkak të koronavirusit.

Në Instagram ajo ka postuar disa foto hot, duke çmendur fansat e saj dhe duke i lënë pa fjalë.

Të tjera