Sport

Formacionet zyrtare: Wolfsburg – Dortmund

Autori: Gazeta inFokus 14:54 | 23 May 2020

Borussia Dortmundi është mysafir i Wolfsburgut në duelin e javës së 27-të në Bundesligë, shkruan Gazeta inFokus.

Ndeshja nisë nga ora 15:30 dhe tashmë të dy skuadrat kanë publikuar formacionet zyrtare.

Kujtojmë se kjo është xhiroja e dytë e Bundesligës pas rikthimit nga koronavirusi që la të pezulluar futbollin gjerman për rreth dy muaj.

Më poshtë keni 11-shet startuese të këtij ballafaqimi./Gazeta inFokus/

Të tjera