Sport

Formacionet zyrtare: Sassuolo – Napoli, ky është vendimi për Amir Rrahmanin

Autori: Gazeta inFokus 17:50 | 03 March 2021

Sassuolo dhe Napoli takohen sonte në kuadër të xhiros së 24-të në Serie A, shkruan Gazeta inFokus.

Dueli nisë me fillim nga ora 18:30 dhe zhvillohet ‘Mapei Stadium’.

Tashmë janë publikuar formacionet startuese të këtij ballafaqimi.

Ndeshjen nga minuta e parë në radhët e Napolit do ta nisë edhe mbrojtësi i kombëtares së Kosovës, Amir Rrahmani.

Me poshtë gjeni formacionet startuese të kësaj sfide./Gazeta inFokus/

Të tjera