Sport

Formacionet zyrtare: Prishtina – Trepça ‘89

Autori: Gazeta inFokus 12:26 | 22 November 2020

Prishtina është nikoqire e Trepçës ’89, në kuadër të xhiros së 13-të në elitën e futbollit kosovar, shkruan Gazeta inFokus.

Ndeshja nisë nga ora 13:00 dhe zhvillohet në stadiumin ‘Fadil Vokrri’ në kryeqytet.

Para pak minutave të dy skuadrat i kanë publikuar edhe formacionet zyrtare.

Gazeta inFokus do t’ju mbajë të informuar në kohë për çdo ndryshim rezultati nga ky takim.

Më poshtë keni 11-shet startuese të këtij ballafaqimi./Gazeta inFokus/

Të tjera