Sport

Formacionet zyrtare: Manchester United – Wolves

Autori: Gazeta inFokus 17:41 | 03 January 2022

Manchester Unitedi dhe Wolvesi takohen sonte në kuadër të xhiros së 21-të në Premierligë, shkruan Gazeta inFokus.

Kjo ndeshje nisë nga ora 18:30 dhe zhvillohet në stadiumin ‘Old Trafford’ në Manchester.

Tashmë të dy trajnerët i kanë publikuar edhe formacionet zyrtare të këtij ballafaqimi.

Më poshtë keni 11-shet startuese të kësaj sfide./Gazeta inFokus/

Të tjera