Sport

Formacionet zyrtare: Manchester United – Villarreal, ky është vendimi për Ronaldon

Autori: Gazeta inFokus 20:06 | 29 September 2021

Manchester Unitedi dhe Villarreali takohen sonte në kuadër të xhiros së dytë të fazës së grupeve në Ligën e Kampionëve, shkruan Gazeta inFokus.

Kjo ndeshje nisë nga ora 21:00 dhe zhvillohet në “Old Trafford’ në Manchester.

Tashmë gjithçka është gati për këtë ballafaqim dhe të dy trajnerët i kanë publikuar edhe formacionet zyrtare.

Cristiano Ronaldo edhe këtë takim e nisë nga minuta e parë për ‘Djajtë e Kuq’.

Më poshtë keni 11-shet startuese të kësaj përballje./Gazeta inFokus/

Të tjera