Sport

Formacionet zyrtare: Manchester United – Arsenal

Autori: Gazeta inFokus 20:14 | 02 December 2021

Manchester Unitedi dhe Arsenali takohen sonte në kuadër të xhiros së 15-të në elitën e futbollit anglez, shkruan Gazeta inFokus.

Ky takim nisë nga ora 20:45 dhe zhvillohet në stadiumin ‘Old Trafford’ në Manchester.

Tashmë gjithçka është gati për këtë ballafaqim dhe të dy trajnerët i kanë publikuar edhe formacionet zyrtare.

Më poshtë keni 11-shet startuese të kësaj përballje, e cila pritet të jetë mjaftë interesante./Gazeta inFokus/

 

 

Të tjera