Sport

Formacionet zyrtare: Manchester City – Everton

Autori: Gazeta inFokus 14:10 | 21 November 2021

Manchester City dhe Evertoni takohen sot në kuadër të xhiros së 12-të në Premierligë, shkruan Gazeta inFokus.

Kjo ndeshje nisë nga ora 15:00 dhe zhvillohet në stadiumin ‘Etihad’ në Manchester.

Tashmë gjithçka është gati për këtë ballafaqim dhe të dy trajnerët i kanë publikuar edhe formacionet zyrtare.

Më poshtë keni 11-shet startuese të kësaj sfide./Gazeta inFokus/

Të tjera