Sport

Formacionet zyrtare: Liverpool – Everton

Autori: Gazeta inFokus 20:21 | 04 December 2019

Liverpooli është nikoqir i Evertonit në derbin lokal që zhvillohet në kuadër të javës së pesëmbëdhjetë në Premierlgië, shkruan Gazeta inFokus.

Ky super takim zhvillohet në stadiumin “Anfield Road” dhe nisë nga ora 21:15.

Pas një kohë të gjatë mesfushori kosovar, Xherdan Shaqiri e nisë një ndeshje nga minuta e parë.

Më poshtë keni formacionet zyrtare të publikuar para pak minutave nga të dy taborët./Gazeta inFokus/

Të tjera