Sport

Formacionet zyrtare: Linares – Barcelona

Autori: Gazeta inFokus 18:44 | 05 January 2022

Linares dhe Barcelona takohen sonte në kuadër të 1/16 së finales në Kupën e Mbretit, shkruan Gazeta inFokus.

Kjo ndeshje nisë nga 19:30 dhe zhvillohet në stadiumin ‘Estadio Municipal de Linarejos’.

Tashmë gjithçka është gati për këtë ballafaqim dhe të dy trajnerët i kanë publikuar edhe formacionet zyrtare.

Më poshtë keni 11-shet startuese të kësaj përballje./Gazeta inFokus/

Të tjera