Sport

Formacionet zyrtare: Kosova – Bjellorusia

Autori: Gazeta inFokus 19:47 | 21 November 2023
Kosova do të përballet sot me Bjellorusinë në ndeshjen e fundit kualifikuese për Kampionatin Evropian “Euro 2024”.

Dardanët tashmë kanë humbur shpresat për një kualifikim të mundshëm pas barazimit 1:1 ndaj Zvicrës dhe do të luftojnë së paku për vendin e tretë që aktualisht mbahet nga Izraeli.

Ndeshja zhvillohet nga ora 20:45, kurse para fillimit të takimit janë publikuar formacionet zyrtare.

Ja 11’shet startuese:

-Advertisement-

 Anëtarësohu në grupin e Infokus në Viber: GAZETA INFOKUS – VIBER – ANTARËSOHU

Dhe në grupin e Infokus në Facebook: GAZETA INFOKUS – FACEBOOK – ANTARËSOHU

KidsDay merr investim strategjik nga Finnish Schools International dhe Highlight Ventures për të digjitalizuar dhe transformuar kopshtet dhe edukimin parashkollor…

Të tjera