Sport

Formacionet zyrtare: Juventus – Udinese

Autori: Gazeta inFokus 20:04 | 15 January 2020

Juventusi dhe Udinese takohet në kuadër të Kupës së Italisë, shkruan Gazeta inFokus.

Ndeshja nisë nga ora 20:45 dhe zhvillohet në ‘Allianz Stadium’ në Torino.

Para pak minutave janë publikua edhe formacionet zyrtare të kësaj përballje nga të dy trajnerët.

Më poshtë keni 11-shet startuse./Gazeta inFokus/

 

 

Të tjera