Sport

Formacionet zyrtare: Chelsea – Juventus

Autori: Gazeta inFokus 20:03 | 23 November 2021

Chelsea dhe Juventusi takohen sonte në kuadër të xhiros së pestë në fazën e grupeve të Ligës së Kampionëve, shkruan Gazeta inFokus.

Kjo super ndeshje nisë nga ora 21:00 dhe zhvillohet në stadiumin ‘Stamford Bridge’ në Londër.

Tashmë gjithçka është gati për këtë ballafaqim dhe të dy trajnerët i kanë publikuar edhe formacionet zyrtare.

Më poshtë keni 11-shet startuese të kësaj përballje./Gazeta inFokus/

Të tjera