Sport

Formacionet zyrtare: Atletico Madrid – Chelsea

Autori: Gazeta inFokus 19:58 | 23 February 2021

Atletico Madrid dhe Chelsea sonte takohen në kuadër të fazës së 1/8-tës së finales, shkruan Gazeta inFokus.

Dueli luhet me fillim nga ora 21:00 në stadiumin ‘Arena Națională’.

Tashmë janë publikuar formacionet startuese të këtij ballafaqimi, të cilat mund t’i gjeni me poshtë./Gazeta inFokus/

Të tjera