Sport

Formacionet zyrtare: Aston Villa – Manchester City

Autori: Gazeta inFokus 16:50 | 12 January 2020

Aston Villa dhe Manchester City takohen në kuadër të javës së 22-të në Premierligë, shkruan Gazeta inFokus.

Takimi nisë nga ora 17:30 dhe zhvillohet në stadiumin ‘Villa Park’ në Birmingham.

Para pak minutave janë publikuar edhe formacionet zyrtare të kësaj përballje.

Më poshtë keni 11-shet startuse të këtij ballafaqimi./Gazeta inFokus/

Të tjera