Sport

Formacionet e mundshme: Barcelona-Osasuna dhe Deportivo-Real (Foto)

Autori: Gazeta inFokus 09:06 | 26 April 2017

Në njërën anë do të përballen Barcelona dhe Osasuna, ndërsa më vonë do ballafaqohen Deportivo La Coruna me Real Madridin.

T dy këto ndeshjet janë të vlefshme për xhiron e 34 të La Ligas.

Katalonasit do të luajnë parashikuesve të vetë me fillim në ora 19:30 ndërsa dy orë më vonë Reali do të jetë mysafirë i Deportivos, transmeton Telegrafi.

-Advertisement-

Më poshtë gjeni formacionet e mundshme të katër skuadrave, të publikuara nga të përditshmet sportive spanjolle.

Kujtojmë se Barça dhe madrilenët ndajnë kreun e tabelës së ligës elitare spanjolle nga nga 75 pikë secila.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Vrasja e Lulzim Fejzullahut, vjen reagimi i parë nga ministrja Haxhiu

Të tjera