Sport

Formacione zyrtare: Milan – Genoa

Autori: Gazeta inFokus 20:18 | 13 January 2022

Milani dhe Geona takohen sonte në kuadër të 1/8 së finales në Kupën e Italisë, shkuan Gazeta inFokus.

Kjo ndeshje nisë nga ora 21:00 dhe zhvillohet në stadiumin ‘San Siro’.

Tashmë gjithçka është gati për këtë ballafaqim dhe të dy trajnerët i kanë publikuar edhe formacionet zyrtare.

Më poshtë keni 11-shet startuese të këtij dueli./Gazeta inFokus/

Të tjera