Sport

Formacione zyrtare: Liverpool – Arsenal

Autori: Gazeta inFokus 19:57 | 13 January 2022

Liverpooli dhe Arsenali do ta luajnë sonte ndeshjen e parë në kuadër të gjysmëfinales në Carabao Cup, shkruan Gazeta inFokus.

Kjo përballje nisë nga ora 20:45 dhe zhvillohet në stadiumin ‘Anfield’ në qytetin e Liverpoolit.

Tashmë gjithçka është gati për këtë ballafaqim dhe të dy trajnerët i kanë publikuar edhe formacionet zyrtare.

Futbollisti me prejardhje nga Kosova, Granit Xhaka, e nisë nga minuta e parë këtë sfidë për ‘Topçinjtë’.

Më poshtë keni 11-shet startuese të këtij dueli./Gazeta inFokus/

Të tjera