Lajme

Fatmir Limaj: Mirë se vjen Ramush

Autori: Gazeta inFokus 10:02 | 27 April 2017

Lideri i Nismës për Kosovën, Fatmir Limaj, e ka uruar ish-kryeministrin Ramush Haradinaj.

Limaj ka shkruar në Facebook duke uruar familjen dhe shqiptarët.

“Mirë se vjen Ramush! Urime familjes dhe gjithë shqiptarëve! FL”.

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Etiketa:

Të tjera