Sport

A është ky goli më i mirë i shënuar ndonjëherë në derbin e Manchesterit (Video)

Autori: Gazeta inFokus 10:07 | 27 April 2017

Sot do të zhvillohet derbi i Manchesterit, pasi në Etihad Stadium takohen City dhe United

Zakonisht në derbi të mëdhenj shënohen edhe gola të bukur, ku disa prej tyre janë të jashtëzakonshëm.

Njëri prej tyre dhe ndoshta më i miri në derbin e Manchesterit ishte supergoli i Wayne Rooneyt, i cili kishte shënuar në stilin gërshërë.

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI

Të tjera