Rozë

Eros Grezda dhe Ajsel Abazi i japin fund martesës?

Autori: Gazeta inFokus 12:04 | 29 February 2024

Futbollisti i njohur, Eros Grezda dhe modelja Ajsel Abazi janë treguar mjaft të kujdesshëm sa i përket lidhjes së tyre.

Në qershor të vitit 2023 futbollisti Eros Grezda dhe Ajsel Abazi, janë bërë për herë të parë prindër të një djali që e kanë quajtur Kian. Por mesa duket tani marrëdhënia e dyshes nuk po ecën mirë.

Sipas detajeve në Instagram, dyshja nuk e ndjekin më njëri-tjetrin në adresat e tyre dhe kanë fshirë fotot e përbashkëta, gjë që tregon se mund të jenë ndarë.

-Advertisement-

Ata u martuan në fshehtësi në janar të vitit 2023. Duke përdorur mbiemrin e njëjtë në Instagram, çifti treguan kështu se janë kurorëzuar me njëri-tjetrin prapa kamerave dhe syrit të publikut.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI

Të tjera