Rozë

Erjona Sulejmani i kundërpërgjigjet fansit: Jam në superformë!

Autori: Gazeta inFokus 10:46 | 26 April 2022

Erjona Sulejmani di gjithnjë të tërheqë vëmendjen me fotot e saj në rrjetet sociale. Ish-bashkëshortja e Blerim Dzemailit së fundmi ka postuar një foto nga pishina duke theksuar format e trupit, ndërsa nuk ka munguar edhe një koment ngacmues nga një fans i cili komentoi në foton e modeles duke u shprehur se ajo i ngjason një statuje.

Mirëpo, nuk ka munguar përgjigjja Sulejmanit e cila ia ka kthyer duke i thënë se ajo ndihet në superformë. Dhe, duke parë foton, por edhe foto të tjera nga Instagrami, duket qartë se Erjona Sulejmani nuk gënjen.

Etiketa:

Të tjera