Rozë

Engji është bërë shumë e bukur sonte, ‘mahnit’ me këtë pamje

Autori: Gazeta inFokus 22:28 | 20 May 2020

Engjëllusha Salihu është këngëtarja shumë e dashur kosovare e që njihet ndryshe edhe me emrin Engji.

Ajo fillimisht u bë e njohur si vajza e këngëtares së mirënjohur, Shyhrete Behlulit e më vonë si këngëtare shumë e pëlqyer

Engji vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në foton e fundit ajo po duket tejet e bukur dhe simpatike.

Të tjera