Rozë

Ende pa u bërë 24 orë, Tayna “bllokohet” nga ish menaxheri Rinor Hykolli

Autori: Gazeta inFokus 11:17 | 11 June 2024

Reperja, Tayna dje shënoi rikthiminme “Si ai”, pas disa muajsh të tërë pauze nga daljet publike dhe lançimi i këngëve të reja.

Kënga filloi të marr hov duke u klikuar furishëm nga fansat e shumë të Taynës – qindëra mijëra klikime në pak orë prej publikimit..

Por, siç duket ajo sërish po has në probleme me ish menaxherin e saj prej kohësh, Rinor Hykollin.

-Advertisement-

Ky i fundit ka bllokuar video klipin e saj akoma pa u bërë 24 orë nga publikimi, duke i marrë mbi vete të drejtat autoriale në kanalin zyrtar të reperes.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Coffee Show B2B në Zagreb nga Devolli Corporation

Të tjera