Rozë

Ende beqare, Ana rikthehet në “Për’puthen” për të gjetur dashurinë

Autori: Gazeta inFokus 20:39 | 29 December 2021

Në puntatën e sotme, Ana Lleshi është rikthyer sërish në emisionin e dashurisë.

Por kësaj radhe ajo nuk ka marrë përkrahjen e plotë të familjes

Ana: Herën e parë mami e ka përjetuar keq dhe gati po ikte nga kjo botë. Unë e kam mamin speciale, është pak individ më i veçantë. Këtë herë më tha mos e bëj.

I thashë dua që njerëzit të njohin një pjesë timen që nuk e kanë njohur më parë.

Të tjera