Rozë

Enca në lidhje dashurie? Ky është postimi që nxiti dyshimet

Autori: Gazeta inFokus 20:40 | 24 January 2022

Të gjithë njohim Encën si gruan që po jeton ëndërrën e saj dhe ditët më të mira të jetës.

Ajo ndan shumë pak nga jeta personale dhe të thuhet që interesimi është i madh për jetën e saj personale nga publiku është një nënvlerësim.

Së fundmi, ajo ka zhvilluar një sesion pyetjesh përgjigjesh në llogarinë e saj në Instagram duke komunikuar me fansat e saj.
.
Njëri nga postimet madje nxiti edhe thashethemet se ajo në të vërtetë është në lidhje dashurie.Nga shumë pyetje që ajo pranoi në inboxin e saj ishte edhe “A ke një të dashur?”Këngëtarja iu përgjigj duke shkruar, “Ndoshta po, ndoshta jo”, duke ndarë edhe një fotografi teksa mban duart me një burrë misterioz.

Të tjera