Rozë

Enca ndryshon tërësisht pamjen, nuk njihet në imazhet e fundit

Autori: Gazeta inFokus 16:54 | 17 May 2024

Enca Haxhia duket se ka bërë një ndyshim në look-un e saj dhe këtë e ka ndarë me ndjekësit në rrjete sociale.

Ajo i ka kapur flokët me gërsheta dhe ngjan një yll me këto model.

Atë e kemi parë me modele e ngjyra nga më në ndryshmet, por këtë radhë ka vendosur të tërheqë vëmendjen kështu.

-Advertisement-

Gjithashtu Enca ka paralajmëruar se po punon për projekte të reja muzikore.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Për Festën e Bajramit, ZBRITJE deri n’KUPË t’QIELLIT!

Të tjera