Lajme

Ekskluzive: Ky është vendimi për shkarkimin e drejtorit te ATK-së

Autori: Islam Morina 19:56 | 16 October 2020

Kryeministri Avdullah Hoti, sot ka bërë një varg shkarkimesh, kurse së fundi u shkarkuan edhe drejtori i ATK-së Ilir Murtezaj dhe ushtruesi i detyrës së drejtorit të Doganës, Ibrahim Xhaka, shkruan Gazeta inFokus.

Kjo tashmë është e konfirmuar dhe Gazeta inFokus ka edhe vendimin e shkarkimit të drejtori i ATK-së Ilir Murtezaj./Gazeta inFokus/

Të tjera