Rozë

Efi hap Kutinë e Pandorës, dërgon 4 banorë në burg deri të martën

Autori: Gazeta inFokus 11:54 | 16 April 2023

Duke qenë se Efi ka avantazh nga loja që ajo bëri me Dean, Vëllai i Madh i dha asaj mundësinë për të hapur “Kutinë e Pandorës”.

Në zarfin e bardhë, Vëllai i Madh i jepte mundësinë Efit që ajo të bënte një telefonatë me një person shumë të dashur.

Ajo komunikoi me babin, për të cilin e kishte marrë shumë malli. Efi ishte e shqetësuar për të atin, duke qenë se ai është sëmurë.

-Advertisement-

Babai i saj tha se ai është shumë mirë dhe i tha që ajo është një burrneshë e vertetë dhe se duhet të vazhdojë rrugëtimin e saj. Ai tha se të gjithë shqiptarët e mbështesin Efin.

Në zarfin e zi, Efi duhet të dërgonte katër banorë në burgun e Big Brother deri të martën. Ajo zgjodhi Bledin, Kristin, Qetsorin dhe Dean.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Etiketa:

Të tjera