Rozë

Efi, Bledi dhe Kiara shkojnë në televotim, njëri eliminohet nesër

Autori: Gazeta inFokus 19:39 | 21 April 2023

“Vëllai i Madh” u ka komunikuar banorëve se nesër gjatë prime-t, përveç televotimin për finalistin e parë, do të ketë dhe një eliminim brenda natës.

Ndryshe nga cdo herë tjetër, nominimet nuk do të bëhen gjatë spektaklit, por gjatë ditës së sotme.

Tre banorët më të votuar do të dalin në televotim, i cili do të hapet nesër në fillim të mbrëmjes.

-Advertisement-

Efi ishte më e votuara me gjashtë, Bledi me katër dhe Kiara me tre.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Etiketa:

Të tjera