Rozë

Efi bëhet nostalgjike, poston fotografi nga fëmijëria e saj

Autori: Gazeta inFokus 20:13 | 01 June 2023

Me rastin e 1 qershorit ditës së fëmijëve, Efi është bërë nostalgjike.

Ajo ka publikuar disa fotografi të rralla nga fëmijëria e saj.

Blogeria ka zbuluar se ditën e sotme është bërë nostalgjike dhe ka vizituar mamin ku si duket kanë hapur edhe arkivat.

Efi ka publikuar disa imazhe mjaftë të ëmbla nga fëmijëria e saj dhe pamjet na shkrinë zemrën.Anëtarësohu në grupin e Infokus në Viber: GAZETA INFOKUS – VIBER – ANTARËSOHU

Dhe në grupin e Infokus në Facebook: GAZETA INFOKUS – FACEBOOK – ANTARËSOHU

Organizim madhështor i Ceremonisë së Diplomimit në Uni Universum International College

Të tjera