Sport

Edon Zhegrova dhuron magji si Lionel Messi dhe asiston për bashkëlojtarin e tij (VIDEO)

Autori: Gazeta inFokus 16:26 | 01 December 2019

Baseli është duke fituar me rezultat 2-0 ndaj Yong Boys, në duelin e vlefshëm për javën e gjashtëmbëdhjetë në Superligën e Zvicrës, shkruan Gazeta inFokus.

Goli i parë u realizua në minutën e gjashtë nga Arthur, pas magjisë së Edon Zhegrovës që dribloi si Leo Messi dhe pasoi bukur te shoku i skuadrës, për të shënuar për 1-0, kurse për 2-0 shënoi Alderete në minutën e 13’të./Gazeta inFokus/

Të tjera