Lajme

Edi Rama e quan hero 22-vjeçarin që shpëtoi qytetarët në sheshin “Skënderbej”

Autori: Gazeta inFokus 13:47 | 25 April 2021

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka publikuar një fotografi me 22-vjeçarin që shpëtoi qytetarët në sheshin “Skënderbej”.

Lexo Edhe:

I riu që ndali veturën në Tiranë: Nuk kisha frikë për veten, por për qytetarët

Rama e ka quajtur hero 22-vjeçarin i cili iu afrua shoferit dhe e ndaloi atë./Gazeta Infokus/

🇦🇱💪😍

#Hero

Posted by Edi Rama on Sunday, April 25, 2021

Të tjera