Rozë

E papritur: Ja më kë po puthet Kejvina Kthella

Autori: Gazeta inFokus 17:52 | 10 January 2022

Kejvina Kthjella shpeshherë komentohet për paraqitjet e saj provokative.

Si një femer e bukur dhe pa asnjë vërejtje ajo padyshim që merr vëmendje nga të gjithe.

Së fundmi, në llogarinë e saj Instagram, ka shpërndarë një fotografi para pasqyrës duke e puthur vetën në pasyqrë.

Kejvina është mjaftë joshëse dhe mjaftë tërheqese, dhe njëra ndër femrat më të bukura shqiptare

Të tjera