Rozë

“E njohim atë murin”, Luizi video falenderuese për ta, fansat kapin menjëherë detajin

Autori: Gazeta inFokus 12:25 | 10 May 2023

Luizi publikoi dje një video ku falenderoi fansat për mbështetjen e madhe që i kanë dhënë gjatë rrugëtimit në Big Brother VIP dhe premtoi se do ja shpërblejë.

Mirëpo fansat kanë kapur dhe një detaj tek video e Luizit. Prapa tij shihen disa piktura, që ndodhen në shtëpinë e Kiarës.

Kaq është dashur që komentuesit të shprehen të lumtur që çifti është bashkë.

-Advertisement-

Edhe një prej mikeshave të Kiarës ka komentuar në postim: E njoh këtë murin.

Luizi dhe Kiara lidhën martesë ligjore të shtunën e kaluar, ndërkohë që publiku është gjithë sy e veshë për të parë vazhdimësinë e marrëdhënies së tyre.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Etiketa:
MYZHDE për krejt!

Të tjera