Sport

E jashtëzakonshme: Shikojeni festen e ‘çmendur’ të Munishit pasi Gjilani barazoi rezultatin në minutën e fundit

Autori: Gazeta inFokus 18:29 | 16 September 2021

Goli i realizuar nga Albert Dabiqaj në minutën e fundit të ndeshjes ndaj Prishtinës bëri që trajneri i Gjilanit, Ismet Munishi, të festonte si i ‘çmendur’, shkruan Gazeta inFokus.

Kur të gjithë menduan se kryeqytetasit po i rrëmbenin pikët e plota, në skenë doli Dabiqaj, i cili barazoi rezultatin 1-1 dhe gëzoi jashtëzakonisht shumë trajnerin e tij dhe gjithë tifozët gjilanas.

Me poshtë keni momentin kur Ismet Munishi rrezohet në fushën duke festuar golin e realizuar nga skuadra e tij./Gazeta inFokus/

Të tjera