Rozë

E do sërish pranë, Kanye shpenzon miliona për Kim Kardashian që…

Autori: Gazeta inFokus 14:01 | 27 December 2021

Duket se reperi i famshëm, Kanye West, nuk ka ndër mend të heq dorë nga Kim Kardashian. Këtë e ka treguar edhe me veprimin e fundit që ka bërë.

Muajin e kaluar, ndërsa dhuronte ushqime për Ditën e Falënderimeve, West bëri një njoftim të befasishëm për turmën lokale – duke thënë se ai kishte në plan të “bashkonte familjen e tij” dhe të rifillonte një marrëdhënie me gruan e tij Kim Kardashian. Manjati i modës shtoi se nëse nuk mund të jetonte në shtëpi me familjen e tij, ai do të blinte një afër shtëpisë së Kim.

Jo vetëm që e kishte shumë seriozisht, por ai tashmë ka shpenzuar 4.5 milionë dollarë të tjera në një pronë relativisht modeste të Hidden Hills, që ndodhet thjesht në anën tjetër të rrugës nga kompleksi i Kim. Prej këtu, 44-vjeçari me sa duket do të jetë në gjendje të mbajë një sy vigjilent mbi veprimet e Kardashian.

Çifti i dikurshëm shpenzoi vite dhe miliona të panumërta për të ndërtuar pasurinë e tyre masive në Hidden Hills, e cila u shfaq në Architectural Digest vitin e kaluar. Në tetor, Kardashian i pagoi West 23 milionë dollarë për të blerë 50% të aksioneve të tij në pronën me shumë hektarë.

Ndërkohë, Kim po vazhdon lidhjen e saj me Pete Davidson dhe gjërat po bëhen gjithnjë e më serioze, pasi thuhet se ajo e ka prezantuar komedianin me fëmijët e saj, dhe ata e kanë pëlqyer shumë.

Etiketa:

Të tjera