Rozë

E dashura e Vidal “djeg” rrjetet sociale nga Brazili

Autori: Gazeta inFokus 13:25 | 05 August 2022

Ndërkohë që Arturo Vidal po punon për t’u përshtatur sa më shpejt në skuadrën e tij të re, brazilianët e Flamengos, e dashura e tij Sonia Isaza duket se është ambientuar menjëherë me jetën në Brazil.

Kolumbiania 34-vjeçare është mjaft e njohur në fushën e fituesit dhe së fundi ka ndezur rrjetet sociale me foto nga palestra e pishina, ku ka nxjerrë në pah format tejet joshëse.

Sonia Isaza është mjaft e njohur në fitnes dhe numëron rreth 3.5 milionë ndjekës në rrjetet sociale, ndërsa prej disa vitesh po shijon romancën me Arturo Vidal, të cilin e ka ndjekur pas edhe në Brazil, pasi ishte në shkallët e stadiumit, në ndeshjen e parë të kilenit me fanellën e Flamengos.

Të tjera