Lajme

Dueli Krasniqi – Mohammedi, Komuna e Prishtinës ka një njoftim për qytetarët

Autori: Gazeta inFokus 16:06 | 04 August 2023

Dueli i madh në mes të boksierëve Robin Krasniqi dhe Nadjib Mohammedi do të zhvillohet nesër.

Me këtë, Komuna e Prishtinës ka njoftuar se rruga “Enver Zymberi” dhe rruga “Rinia” do të mbyllen përkohësisht për qarkullim, nga ora 07:00, ditën e shtunë deri në orën 07:00 ditën e diel.

“Kërkojmë mirëkuptimin e qytetarëve për largimin e veturave nga parkingjet përreth stadiumit ‘Fadil Vokrri’”, thuhet në njoftimin e komunës.

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Marsi sjell Magji në ETC

Të tjera