Rozë

Duda Balje me set të ri fotografik, me fustanin e ngushtë dhe të gjatë thekson format trupore

Autori: Gazeta inFokus 18:26 | 30 September 2021

Deputetja e Kuvendit të Kosovës, Duda Balje, gjithmonë di si të rrëmbejë vëmendjen me paraqitjet e saj në rrjete sociale.

Kësaj radhe, deputetja ka realizuar një set fotografik, derisa shfaqet e veshur me një fustan ngjyrë të gjelbër, ku theksi nuk mungon te format trupore

Me dukjen atraktive prej biondeje dhe flokët e kapura nga mbrapa, Duda është dukur mjaft tërheqëse në këtë fustan të dizajneres Diba Celina.

Në një tjetër foto, deputetja e Kuvendit të Kosovës shihet në veshje të zezë, të kombinuar me një jelekë ngjyrë portokalli, e që po duket mjaft bukur./Reporteri.net/

Të tjera