Kulturë

Dua Lipa thyen rekord në Spotify

Autori: Gazeta inFokus 18:00 | 11 September 2023

Këngëtarja kosovare me famë botërore Dua Lipa, po i shijon sukseset një pas një.

Së fundmi ajo e ka prekur edhe një sukses në botën e muzikës.

Lajmin e ka bërë të ditur përmes rrjetit social Instagram.

Lipa e ka thyer një rekord në platformën digjitale të muzikës Spotify.

Artistja është renditur e treta aty.

28-vjeçarja ka mbi 76 milionë dëgjues mujor në Spotify.

Dua Lipa SpotifyAnëtarësohu në grupin e Infokus në Viber: GAZETA INFOKUS – VIBER – ANTARËSOHU

Dhe në grupin e Infokus në Facebook: GAZETA INFOKUS – FACEBOOK – ANTARËSOHU

Artmotion platforma më e pasur sportive në shqiptari

Të tjera