Rozë

Dua Lipa, një mjeshtre e selfive në pasqyrë

Autori: Gazeta inFokus 21:40 | 13 September 2020

Përveç se është një super yll botëror dhe pronare krenare e shumë trofeve që shpërthejnë me çmime Grammys, Brits dhe MTV, këngëtarja Dua Lipa tani mund të shtojë një tjetër pikë në CV-në e saj: mjeshtre e selfive në pasqyrë.

Revista Vogue në njërin nga shkrimet e fundit ia dedikon këngëtares së njohur nga Kosova.

Fotografitë e qarta të Dua Lipës, me veshjet e saj duke përdorur pasqyrën në derën e dhomës së saj piktoreske të veshjes me mermer, janë të mbushura plot ngjyra.

Duke eksperimentuar me hijen e saj të flokëve gjatë gjithë mbylljes, këngëtarja duket se qëndron për flokët e saj natyrale të errëta për tani.

Mbretëresha e muzikës gjithashtu përfshiu një videoklip të saj, “Entuziazëm në mes të javës”, i cili mori rreth 2 milionë pëlqime.

Të tjera