Lajme

Drejtori i Spitalit Valbon Krasniqi ndërpret emisionin pasi moderatori nuk ishte i vaksinuar

Autori: Gazeta inFokus 20:20 | 26 September 2021

Drejtori i SHSKUK-së Valbon Krasniqi me të filluar emisioni i ka kërkuar moderatorit Sadri Imeri që të vendos maskën ose të paktën të jetë i vaksinuar.

Moderatori nuk ka qene as i vaksinuar dhe as nuk e ka vendosur maskën, kështu që Valbon Krasniqi detyrohet ta ndërpresë emisionin.

Ndiqeni minutën e parë të emisionit!/InfoKosova/

Të tjera