Rozë

Dikur Çiljeta, tani Jehona është shqiptarja me gjoksin më gjigant (Foto)

Autori: Gazeta inFokus 15:21 | 25 April 2017

Jehona Dreshaj, motra e modeles dhe këngëtares së njohur Afërdita Dreshaj ka kohë që ka marrë gjithë vëmendjen e medieve rozë.

Jehona çdo ditë e më shumë po i çmend ndjekësit e saj në Instagram me format e saj bombastike.

Këto foto e dëshmojnë këtë më së miri.

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Studio MASTER në UNI, Merr Diplomë dhe lejeqëndrim t’përhershëm në GJERMANI

Të tjera