Sport

Dalin në fushën e lojës futbollistët e Kosovës

Autori: Gazeta inFokus 17:36 | 09 October 2021

Futbollistët e kombëtares së Kosovës tashmë kanë dalur në fushën e lojës, ku po i kryejnë nxemjet e fundit para ndeshjes me Suedinë, shkruan Gazeta inFokus.

Ballafaqimi mes suedezëve dhe kosovarëve fillon nga ora 18:00 dhe zhvillohet në stadiumin ‘Friends Arena’ në Stokholm.

Me poshtë keni fotografi të futbollistëve të Kosovës të siguruara nga Gazeta inFokus./Gazeta inFokus/

Nuk ka asnjë përshkrim të disponueshëm

Nuk ka asnjë përshkrim të disponueshëm

Të tjera