Rozë

Cristiano dhe Georgina me pushime, shijojnë plazhin e Abu-Dhabit/Pamje

Autori: Gazeta inFokus 10:51 | 12 April 2024

Futbollisti i njohur portugez, Cristiano Ronaldo dhe partnerja e tij Georgina Rodriguez, po shijojnë pushimet e tyre në njërin prej plazheve në Abu-Dhabi.

Ishte modelja Rodriguez e cila publikoi një mori fotografish në llogarinë e saj në Instagram, që tregonte pak nga pushimi i tyre në plazh.

Në njërën prej fotografive që publikoi ajo ishte edhe ajo e Ronaldos, i cili po shijonte një vakt të freskët.

-Advertisement-

Si duket dyshja kanë marrë disa ditë pushim, për t’u çlodhur nga aktivitetet e tyre të përditshme.

Vlen të ceket, se çifti u shpërngulën për të jetuar në Arabinë Saudite së bashku me fëmijët e tyre, pas transferimit të Ronaldos tek ekipi Al-Nassr.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
BKT Kosova vazhdon përkushtimin ndaj gjithëpërfshirjes duke dhuruar një furgon për të mbështetur fëmijët me nevoja të veçanta

Të tjera